Par Great Wall Motor

Great Wall Motor Co., Ltd. (GWM) ir starptautisks autoražotājs, kas dibināts Ķīnā 1984. gadā. Uzņēmums sevi ir pierādījis kā vienu no visinovatīvākajiem autoražotājiem Ķīnā un ir viens no pirmajiem, kas pārdod savus automobiļus ārpus Ķīnas. GWM ražo vairāku zīmolu automobiļus, un tā akcijas ir kotētas Honkongas un Šanhajas biržās. Lai nodrošinātu augstus kvalitātes standartus, GWM īsteno stratēģisku sadarbību ar plaši pazīstamiem starptautiskiem piegādātājiem – piemēram, Continental, Bosch, Webasto, BorgWarner, ZF un Hella. GWM ir arī izveidojis kopuzņēmumu ar BMW un vienā no savām tehnoloģiski modernajām rūpnīcām ražo jaunos elektriskos MINI modeļus. GWM ir vairāk nekā 100 apakšuzņēmumi, vairāk nekā 60 000 darbinieku, un uzņēmums ik gadu pārdod aptuveni 1 300 000 automobiļu. 

Globāla un lokāla klātbūtne

GWM veic nopietnas investīcijas izpētē, un uzņēmuma mērķis ir katrā vietējā tirgū izveidot ražošanas un izpētes un attīstības centrus. Uzņēmuma vīzija ir piedāvāt vienkāršākus, zaļākus un gudrākus transportlīdzekļus visā pasaulē. 

GWM ienāca Eiropas tirgū jau 2022. gadā ar stilīgo un pilnībā elektrisko GWM ORA 03. Tā ceļš sākās Zviedrijā un turpinās Lielbritānijā, Īrijā, Islandē un Vācijā. 2024. gadā tas sasniegs arī Latviju, Igauniju, Lietuvu un citas Eiropas valstis. GWM nākamais modelis būs grezns SUV – Plug-In hibrīds WEY, kas Baltijas valstīs būs pieejams 2024. gada vidū. 

Informatīvais izdevums, Piesakies un atklāj jaunu draudzību!