Tas ir vienkārši

Uzlādē. Brauc.

ORA vienmēr ir gatavs braucienam. Automobili var uzlādēt jebkur – mājās vai publiskās uzlādes stacijās. Braukt ar elektroautomobili vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Vai tik patīkami.

Uzlāde mājās

Pievieno savu ORA uzlādei vakarā, un no rīta tas tevi sagaidīs pilnībā uzlādēts. Tas ir tik vienkārši. Drošai un uzticamai uzlādei mājās iesakām uzstādīt uzlādes staciju.

Uzlāde citur

Uzlādes stacijas ir pieejamas daudzviet – pie veikaliem un tirdzniecības centriem, auto stāvvietās un citās publiskās vietās. Uzlādes ilgums var nedaudz atšķirties. Atceries, ka ir jābūt līdzi savam Type 2 uzlādes kabelim, ko vislabāk iegādāties no vietējā izplatītāja. Tuvumā esošās uzlādes stacijas var meklēt internetā un tam paredzētās lietotnēs.

Ātrā uzlāde

Ātrās uzlādes stacijas ir pieejamas degvielas uzpildes stacijās un pie lielākajiem autoceļiem. Dažās no tām ir pieejama lielāka jauda, kas ļauj automobili uzlādēt ātrāk. Tajās automobiļa akumulatoru var uzlādēt līdz 80% nepilnas stundas laikā, kas ir īpaši noderīgi tālākiem braucieniem bez ilgām pauzēm.

Uzlāde pilnai laimei!

Biežāk uzdotie jautājumi

Ar maiņstrāvas lādētāju uzlāde no 20% līdz 80% aizņem aptuveni 3 stundas. Ar līdzstrāvas lādētāju piemērotos apstākļos uzlāde no 20% līdz 80% uzlāde atkarībā no modeļa aizņem aptuveni 38 minūtes vai 46 minūtes.

300 Pro nobraukuma rezerve WLTP ciklā ir 310 km.

400 Pro+ nobraukuma rezerve WLTP ciklā ir 420 km.

Jā, uzlāde ir iespējama visās uzlādes stacijās.

Informatīvais izdevums, Piesakies un atklāj jaunu draudzību!